KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16003516
nr 1600 3516
Oljemålningar
2 st, Lena Rogeland, abstrakt, ej signerade. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 70x50,70x56 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 26 februari 2024
kl 19:40:01
250 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)